AVENGERS ENDGAME: Cestování časem (pořádně) VYSVĚTLENO! + Vynález Profesora Hulka

👍👍👍 Mrkněte i do popisku videa 👍👍👍
Ahoj všichni, vítejte u dalšího videa. Nejprve chci říci, že bratři Russoové už zrušili DontSpoilTheEndGame a i v nových Marvel klipech se už dozvíte v podstatě všechna překvapení filmu, takže od teď i na Super Trendy budou vycházet videa se spoilery k Endgame přímo v názvu či thumbnailu videa, protože ti co chtěli film vidět, tak už ho v kině viděli. Tak a v dnešním videu si tedy rozebereme a vysvětlíme hlavní zápletku filmu, kterou bylo cestování časem. V komentářích se totiž stále množí otázky na toto téma + mi to přijde, že jsou dva tábory komentujících. Jeden dával v kině pozor a druhý ne a tak si cestování časem vysvětlují po svém a ne tak, jak bylo prezentováno ve filmu. Kromě cestování časem si ještě rozebereme malý detail z filmu a to mega důležitý vynález Profesora Hulka, o kterém se moc nemluví, ale teď už k videu.
======================================================
AVENGERS ENDGAME MERCH:
www.gamlery.cz/avengers/?a_box=u9u3s4bx

CHCETE PODPOŘIT KANÁL SuperTrendy?
Tak nakupte u uřvaného Alzáka přes tento link:
www.alza.cz/?idp=9163
Můžete si koupit něco pěkného z komiksového světa:
www.minotaur.cz/sfaf/catalog?a_aid=204ed34c
Nebo můžete kanál podpořit přímo přes PayPal:
www.paypal.me/SuperTrendyDekuje
Vážím si a děkuji za jakoukoli formu podpory!
======================================================
Hudba, kterou nejčastěji používám:
chdownload.net/peoples-results?search_query=living+pulse
Mikrofon, který používám pro namluvení videí:
www.alza.cz/rode-videomic-go-d1470283.htm?o=1/?idp=9163
Avengers Song:
chdownload.net/item/video-hDGbRuLjhOw.html
By Ender Güney
chdownload.net/peoples-NCMEpicMusic
*A nezapomeňte, uvidíme se zase u dalšího videa*

Komentáře

 • Kuba Horvath

  Kuba Horvath

  Před 4 hodinami

  Ahoj. Nemohu si vzpomenout ale jak se dostal Thanos z minulosti do budoucnosti?

 • faryy 77

  faryy 77

  Před 4 hodinami

  Mělbych takový menší dotaz co se týče těch filmů a seriálů jak jdou chronologicky. At hledám jak hledám nemužu se dopracotat k tomu tak aby to šlo přesně ja kto má jít,vždy najdu nějaké odlišnosti.... třeba ped Iron Mana 2 Se řadí Hulk nebo jiné seriály.... KDe se to dá najít přesně ? Předem děkuji.

 • PEPAS CZ GAMING

  PEPAS CZ GAMING

  Před 9 hodinami

  podle mě stroj času z end game není stroj času ale jen přenašeč do jiných dimenzí ve kterých začal tok času v jinou dobu

 • Krafťák sk

  Krafťák sk

  Před 11 hodinami

  Bol by som radšej keby tam bol grandfather paradox.

 • Samuel-son 00

  Samuel-son 00

  Před dnem

  To že byl ant-man 5 let v kvantum rel (nebo jak se to píše) a nezestárl (ani trochu) tak tonedává smysl protože máma Houp tam byla 20 let a zestárla nemělo to pro ni být jen 20 hodin? A udělej o tom video pls už mi to vrtá hlavou od doby co jsem viděl avengers endgame poprvé

 • Knight Industries KITTKARR

  Knight Industries KITTKARR

  Před dnem

  Neviem či to je pravda ale chcel som vysvetliť.

 • Samuel-son 00

  Samuel-son 00

  Před dnem

  Dík já to nechápal :D

 • Knight Industries KITTKARR

  Knight Industries KITTKARR

  Před dnem

  Niekde som čítal že ona bola v úplnom jadre quantum realm a tam čas funguje rovnako ako na zemi.

 • Alexandra Hefnerová

  Alexandra Hefnerová

  Před 2 dny

  Nejmenoval se ten film (filmová trilogie) zmíněný po Terminatorovi náhodou "Návrat do budoucnosti" (v originále Back to the Future)? Já jen, že jsem zaslechla cosi jako "Zpátky do minulosti". Nevybavuju si žádný film tohoto názvu, o co tam šlo? Stačí jen stručně zápletka. A i Avengers používají "stroj času" víceméně. Ono ten portal pad, na kterém všichni stojí, než se vrátí časem do minulosti, by se za něco jako stroj času nazvat dal. Ostatně princip žádného stroje času ze slavných scifáčů nebyl nikdy vysvětlen, takže netušíme, na jakém základě funguje ta časová bublina z Terminatora, na jakém funguje DeLorean z BttF, na jakém funguje Doctorova T.A.R.D.I.S (co přesně je ten Časový vír?), atd. Jak můžeme s jistotou tvrdit, že některá z těch mašin nevyužívá právě kvantovou mechaniku? Jak můžeme vědět s jistotou, že DeLorean neprolétá minivesmírem, aby se dostal do jiné časové linie? Jen pár věcí k zamyšlení.

 • CURWA 1

  CURWA 1

  Před 2 dny

  mna by zaujímalo co sa stalo s thanosom ked luskol iron man ? ci zomrel alebo ho to prenieslo len na ine miesto ako ostatnych v infinity war ?

 • Pert Štorch

  Pert Štorch

  Před 4 dny

  Proč je Scot Lang mladý, ale máma wasp je stará jako Michael Douglas?

 • Marek Ešus

  Marek Ešus

  Před 3 dny

  Protože v různých částech quantum realm plyne čas různě, což Wasp starší označila jako time vortexes. V některých částech quantum realm dokonce plyne čas opačným směrem, cehož se v MCU využívá k cestování časem...

 • Takovej makovej Electroman

  Takovej makovej Electroman

  Před 4 dny

  Až teď jsem to pochopil. xD

 • Bubysek

  Bubysek

  Před 4 dny

  Vědci by se od těch rádoby inženýrů naučily hovno.. Je to pořád jeden velkej paskvil co nedává smysl... A pokud by platilo jejich cestování časem, kterýmu nerozumím.. Těžko by thanos v minulém díle zpátky oživil toho cervenaka a vzal mu pak kámen z čela.. Najednou kazdej umí ovládnout kameny.. Thanos je silnější bez kamenů a thorova ultimatni zbraň je směšná najednou...

 • Robo Jancovic

  Robo Jancovic

  Před 4 dny

  Diki, vdaka tomuto videu uz mi všetko jasne... A klobuk dole pred panmi Russových 😉

 • Tomas Konopac

  Tomas Konopac

  Před 4 dny

  Hezké trochu mi to připomíná Járu Cimrmana :)

 • Peter Bernát

  Peter Bernát

  Před 4 dny

  Ja nechcem capitana američana ja chcem späť Tony starka Ironman

 • Vladimír Rapčan

  Vladimír Rapčan

  Před 5 dny

  Mali sa vrátiť v čase tam kde začal Thanos pestovať tú svoju vesmírnu kukuricu zbiť ho a vziať mu všetkých 5 kameňov ako to chceli urobiť na začiatku...

 • Magicduo CZ

  Magicduo CZ

  Před 5 dny

  Oba filmy Strážců Galaxie ale můžou být chronologicky po sobě tak, jak byly v kinech, ne?

 • Jitka Spackova

  Jitka Spackova

  Před 5 dny

  A thorovo kladivo taky vytvoří alternativní realitu?

 • Martin Stárek

  Martin Stárek

  Před 4 dny

  Myslím že ho Cap vrátil

 • Player Petráček

  Player Petráček

  Před 5 dny

  Takže když Thanos z minulosti přicestoval do hl. příběhové linky Endgame, kde se nakonec rozplynul... co jeho alternativní svět? Ano, vznikne víc časový toků jakoby se nic nestalo, ale tam, kam on patří, se nevrátil, protože jak jsem psal, skapal v Endgame. To znamená, že jeho realita je bez Thanose a tím pádem se tam nic dít nebude? :D Nebo jsem jenom blbec a nechápu to.. :D :D

 • Pavla Kratochvilova

  Pavla Kratochvilova

  Před 4 dny

  Chápeš to naprosto správně, tím, že Thanos odcestoval ze své reality a už se nebyl schopen vrátit (neb se rozsypal na prášek), vytvořila se větev reality, kde on i celá jeho banda najednou zmizeli. To taky znamená, že v téhle realitě chybí Gamora a tím pádem se nedají dohromady Guardinas - přinejmenším ne ve složení a způsobem, který jsme viděli v GoTG 1.

 • Randomizer

  Randomizer

  Před 5 dny

  nice spoiler v nadpisu

 • Janko Kral

  Janko Kral

  Před 5 dny

  strašná blbosť teda jedine čo som pochopil je že všetci "odišli " z reality a vytvorili si vlastnú realitu v alternatívnej čiže nezmenili nič len si stvorili vlastnú alternatívu .... lebo ak nie tak potom už fakt neviem strašná picovina

 • SpartanXG

  SpartanXG

  Před 6 dny

  Tak to co bratři Russoové přetvořili do End Game je standardní teorie strun. Resp to, že není žádná jednotná časová linie, ale při každém našem rozhodnutí, činu atd se vytvoří laicky řečeno samostatná časová struna a proto nemůže dojít k časovému paradoxu. To že v Terminátorovi a nebo návratu do budoucnosti bylo cestování jiné, je důsledek toho, že je teorie strun a jí podobné teorie, něco úplně nového a stále se tyto definice mění. Každopádně i tak kvalitní video jako vždy díky ;) .Mimochodem, podle mě bylo nejlepší cestování časem v Interstellar, je to ta část, kdy je kosmonaut uvězněn v časoprostoru, kde se všechny reality, struny protínají je podle mě, pro laika to nejlepší vysvětlení.

 • Barbora Machova

  Barbora Machova

  Před 6 dny

  Doufám že nejsem úplně blbá a chápu dobře že kapitán amerika nemůže zestárnout. To znamená že pokud odcestoval do minulosti se sérem pro supervojáky v sobě, jak mohl zestárnout?

 • Marek Ešus

  Marek Ešus

  Před 3 dny

  Nikde v MCU nezaznělo, že by sérum ovlivňovalo stárnutí. Mezi lety 1943 a 2011 takřka nezestárl, protože byl zmražený. Pokud čas v ledu nebudeme počítat a budeme předpokládat, že Peggy se v alternativní realitě dožila stejného věku a Cap se vrátil po její smrti, je mu úctyhodných 110 let a ani na to nevypadá. Podtrženo, sečteno, díky séru očividně stárne pomaleji. P.S.: I s časem v ledu je mu neuvěřitelných 178 let.

 • Jakub Adamec

  Jakub Adamec

  Před 6 dny

  Když nemůžeš změnit budoucnost tim ze zmenis minulost tak jaktoze se v deadpool 2 ten typek vratil z budoucnosti aby změnil minulost a tim i budoucnost podle hulka by to byl nesmysl ne? (Chtěl zabít toho ohnivyho kluka)

 • VTŠ TV

  VTŠ TV

  Před 6 dny

  A divný je že jsem slišel že thanos použil jen vždy jeden šutr konečn na ") ale prí jen jednou použil dva = ne ještě u mučení nebuli atd.

 • VTŠ TV

  VTŠ TV

  Před 6 dny

  Víte co solidně nechápu , Když Ant man byl 5 let v quantum realm ( u něj 5 hodin) tak proč (stará) Wasp byla 50 let ty=50 hodin = proč je tak stará? WUT?

 • Ľubomír Drinka

  Ľubomír Drinka

  Před 6 dny

  ono celkovo asi nikto nepochopil návrat do budúcnosti, pretože profesor vysvetľoval martymu tiež vznik alternatívneho vesmíru, keď biff sa vrátil a dal svojmu mladšiemu ja almanach. Ale existuje mnoho kritikov, že je tam viacej zádrhelov.

 • mates mikal

  mates mikal

  Před 6 dny

  Kdyby na to přišli před smrtí thanose

 • Jobholder 88

  Jobholder 88

  Před 6 dny

  Kdyby nebylo Ant Mana tak by nebylo Lusknutí od Hulka

 • _christenn_

  _christenn_

  Před 6 dny

  my brain just exploded

 • vysoká vyžle

  vysoká vyžle

  Před 6 dny

  Ahoj mám dotaz. Šlo by při tom cestování časem se vrátit do momentu než black widow skočí a vzít ji do reality ze které by přišel nějaký ten zachránce?

 • History chanel 1866

  History chanel 1866

  Před 6 dny

  Měl bych dotaz. Když tedy v Endgame Loki zmizel tak se vlastne v prvních Avangerech nevrátil na Asgard? Takze se utvořila nová v Endgame nová realita, když Loki zmizel? A jak to je teda s druhým filmem Thorem?

 • GALAXY

  GALAXY

  Před 6 dny

  Nemáš nový mikrofon?

 • Pyro ManTV

  Pyro ManTV

  Před 7 dny

  Počúvaj chcem sa spytať ze ako je mozne ze Thanos zdvihol stormbreaker .. Či stormbreaker nebol ako mjolnir ??

 • Pyro ManTV

  Pyro ManTV

  Před 6 dny

  +Pavla Kratochvilova akoze aj ja si to tak myslim ale itak by som rad vedel ci to tak je naozaj 😂

 • Pavla Kratochvilova

  Pavla Kratochvilova

  Před 6 dny

  Nejsem expert, ale už dřív se v nějaké diskuzi řešilo, že Stormbreaker je zkrátka jen mocná sekera bez "morálních" podmínek. Že jí zkrátka může použít každý, kdo má dostatek fyzické síly.

 • Fargy

  Fargy

  Před 7 dny

  super video diky moc :)

 • Michal Tencer

  Michal Tencer

  Před 7 dny

  Dúfam že sa vráti captain america 😉

 • Stanislav Hula

  Stanislav Hula

  Před 7 dny

  Tak jsem to shledl a myslim, ze to co mi tam nejvic vadi, nedava smysl a dokonce ty jsi to pobral jinak, je to co rekl Hulk..Hulk rekl VASE minulost se stane VASI budoucnosti.. takze tohle pravidlo plati pouze pro dane cestovatele.. jinymi slovy prestanou existovat ve 2023 a budou soucasne existovat v minulosti.. nicmene, okolni svet jede v te casove linii, takze butterfly efekt sice pro avengers neplati, ale plati pro to, co zmeni v casove linii okolniho sveta.. rikas ze thanos z "paralelniho sveta roku 2014"... to ale neni pravda.. Thanos byl z nasi casove linie... takze z logiky veci a toho, co rikal Hulk, by se avengers vratili v case, vzali kameny... a? Thanos by nelusknul.. oni by zustali v te minulosti, jelikoz je to jejich pritomnost.. ale nemeli by se kam vratit.. jelikoz bez Thanosova lusknuti by neexistovalo time-vortex machine... chapu, ze se z toho vybruslilo, ale uplne to ten film dojebalo.. ale o paralelnich svetech tam nepadlo ani slovo... a Toni vynalezl time/space GPS.. takze casoprostorovou.. takze souvisejici s bodem v case a v prostoru.. ne alternativnim casoprostorem...

 • Valak Jacket

  Valak Jacket

  Před 7 dny

  Vůbec jsem to nepochopil sorry lidi a i Super Trendy :(

 • CTB

  CTB

  Před 7 dny

  quantum realm vnímam ako akési fluidum z ktorého je tvorené multiverzum, a myslím si že nakoľko pojem alternatívna realita nerezonovalo, tak sa bavíme o jednom kontinuu, ktoré bolo rozvlnené tým, že sa presúvala hmota v čase... moja otázka znie... bude napr. v línii, kde loki ukradol tesseract, thanos cestovať časom v roku 2014? (áno budúcnosť sa už nedá cestovaním do minulosti zmeniť, ale čo budúcnosť ktorá sa ešte nestala v ich čase?

 • Daniel Stárek

  Daniel Stárek

  Před 7 dny

  K tomu Hulkovi a prameni věčného mládí. On neumí určit kolik mu bude takže by mohl třeba kapitána vrátit tak na 2 roky například. Ledaže by vynalezl to jak určit kolik dotyčnému bude ale pochybuji o tom že to tam Russoovè dají.

 • Med Art

  Med Art

  Před 7 dny

  to znamena, ze aj ked niektory clenovia umreli, nie je problem sa po nich vratit, lebo sa tym nic neposerie :D

 • Lux Lucernae

  Lux Lucernae

  Před 7 dny

  Nechtěl bys to přeložit a natočit o tom video? Jsem moc líný. chdownload.net/item/video-Pe0veDrgO1g.html Co se vlastně stalo se soul stonem. :-)))

 • Štěpánek Jakub

  Štěpánek Jakub

  Před 7 dny

  Pecka video ale cap uz se nevrati minimalne ten herec co ho hral do ted uz ho ta role pry nebavila

 • Matěj Walek

  Matěj Walek

  Před 7 dny

  v ant man and the wasp jde cas stejne jak v quantum realm tak i v normalnim svete proc je to teda jinak v endgame

 • Saphir Topaper

  Saphir Topaper

  Před 7 dny

  Jakto ze se Prof. Hulk nevyléčil po lusknuti ?

 • puliverius

  puliverius

  Před 7 dny

  Sice Kang nemoze zmenit svoju minulost, ale vie si upravit nejaku alternativnu na svoj obraz. Co je prenho podla mna akceptovatelne.

 • fantomas

  fantomas

  Před 7 dny

  Já mám k tomu vrácení kamenů teorii, která by minimálně u kamene reality mohla fungovat. Jednoduše na ně použil kámen času jako doktor strange na jablko. U teseraktu by to možná nějak šlo, ale u Lokiho žezla to asi nepůjde.

 • Strejda LP

  Strejda LP

  Před 7 dny

  Je prý potvrzeno že se do black panthera vrátí killmonger ;)

 • Mety5onlineCZE

  Mety5onlineCZE

  Před 7 dny

  Díky všechno teď chápu

 • Radek Kubera

  Radek Kubera

  Před 7 dny

  Kapitán Amerika na tu lavičku mohl přijet klidně autobusem......Věděl přesně kdy odcestoval do minulosti.

 • Michal Májka :D

  Michal Májka :D

  Před 7 dny

  Spíš mě zajímá jak vrátil kámen duší když, strážcem kamene duší byl Redskull a když se za něj obětovala Nataša tak se RedSkull stal volným nebo snad ne? Takže jak Kapitán Našel RedSkulla a jak ho přesvědčil aby se stal znovu strážcem??

 • Michal Májka :D

  Michal Májka :D

  Před 7 dny

  +Karolína dobrá myšlenka, ale je to jen myšlenka. Podle mě to není tak jednoduché:) aano je to jakási entita, jak už zmínil ve videu. Lze o tomto jenom spekulovat. Ale ta moje verze se mi líbí více. A je to dost dobrá záminka na další film

 • Karolína

  Karolína

  Před 7 dny

  +Michal Májka :D Red Skull už není osoba, ale jakási entita. Může být provázaný s Kamenem duši navěky. Takže když se vrátí Kámen, vrátí se i Red Skull. :)

 • Michal Májka :D

  Michal Májka :D

  Před 7 dny

  +Karolína byl k tomu určen nebo snad ne?? A když teď nic nestráží je to pořád Red Skull. Nikdo by nechtěl strážit kámen přez 70 let Takže se podle mě zdejchnul.

 • Karolína

  Karolína

  Před 7 dny

  Kdo kdy řekl, že je Red Skull volný po získání Kamene duší? :)

 • Michala Trnková

  Michala Trnková

  Před 7 dny

  Tvl. Dostala me ta tvoje věta "Tak a tet se to trochu zkomplikuje" 😂👌. Pro me je to uz tet dost zkomplikovaný

 • Zjenem 000

  Zjenem 000

  Před 7 dny

  Tajný manžel Pegie nebo jak se to píše je kapitán Amerika mezitím druhý kapitán Amerika je ještě v ledu. Je to dost pravděpodobné protože se ten manžel nechtěl ukázat .

 • Karolína

  Karolína

  Před 7 dny

  *Peggy

 • Anezka Antoniova

  Anezka Antoniova

  Před 7 dny

  Řekla bych, že hodně lidí zmátli to, jak Prastará ukazovala to časovou linku. Když vzala jeden kámen, tak se tam objevila ta temná realita a když ho vrátili, tak zase zmizela, to asi mělo znamenat, že už tam nebude žádná temná realita, a ne že tam nebude žádná alternativní netemná realita, ne? Nebo pokud to beru nějak úplně špatně, tak mě opravte prosím:)

 • Jarmkolu Kluk

  Jarmkolu Kluk

  Před 8 dny

  Ježiš kvantová fyzika je mnohem složitějši třeba jen čast kvantové mechaniky dokáže pochopit je zlomek lidí co kdy bylo nebo bude

 • Patrik Harca

  Patrik Harca

  Před 8 dny

  Rád bych dostal nějaký link nebo něco na to jak bratři Russoové uvedli ten seznam jak jdou filmy postupně. Hledal jsem na netu, ale nikde jsem se nedočetl, že to tak oficiálně udělali bratři, jak je zmíňěno ve videu. Díky

 • Pavel H

  Pavel H

  Před 8 dny

  No a kdyz teda nejde změnit to co se uz stalo, tak vlastne Avengers nic nezměnili. Jen vytvorili nejake alternativní reality, které ovsem vracením kamenů zase zmizeli. Která realita ale potom je ta hlavní ? Ta ve které se vrátili kameny ? A kdyz ano, tak vlastne nikdo z avengers neumrel a souboj s Thanosem je teprve čeká. Jsem z toho jelen...

 • Dušan Krnáč

  Dušan Krnáč

  Před 8 dny

  Objevení Cpt. America na konci jakožto starce odporuje tomu, co je řečeno v tomto videu a tedy i tomu, jak zamýšleli Rusoové cestování časem. V zásadě bych tedy souhlasil prakticky se vším až na toho Cpt. Aby se totiž mohl na konci objevit jako stařec, musel by buď umět cestovat realitami/dimenzemi a časem, nebo by museli existovat vždy dva. Tanec s Peggy totiž mohl prožít jen v jiné realitě, než v té hlavní, nebo mohl být v hlavní realitě přítomen dvakrát - jednou u ledu, jednou jako tanečník, který zestárnul. Ve filmu vzal 4 lahvičky s Pimovými částicemi. Dvě použil na návrat sebe a Iron Mana zpět do hlavní reality v roce 2023, jednu na cestování zpět v čase aby vrátil kameny nekonečna a jednu by teoreticky použil na objevení se v hlavní realitě jako stařec; problém je, že k tomu krom navigace (kterou měl) a částic (které měl taky) potřeboval i zařízení pro cestování časem, a to tedy rozhodně neměl - existovalo jen jedno v roce 2023.

 • Filip Polcar

  Filip Polcar

  Před 8 dny

  Když sem se nad Endgame pořádně zamyslel tak mě napadlo že Avengers vytvořili časovou smyčku. Protože když se Tanos z roku 2014 dostal do roku 2023 mohl zvítězit vrátit se do roku 2014 a uskutečnit Infinity War. Potom by se zopakovalo Endgame a Tanos zaae vyhrál. Ri se zopakovalo celkem 2 000 604x. Když se to opakovalo po 2 000 605 tak to Avengers nezvorali a Tanose zničili tak jak jsme viděli v Endgame. PS: Pokut je to sem teď napsal kravina tak o tomhle udělej video a vysvětli proč je to blbost. Díky.

 • Martin Kazda

  Martin Kazda

  Před 8 dny

  A jak se Thanos dostal do roku 2023? ze Nebula neco nacvakala.. Fajn.. ale Avengers potrebovali ty hodinky plus tu cervenou latku.. on s celou lodi nemel nic nebo to nebylo zmineno.. Jde o to ze s tou casovou GPSkou prosle Nebula 2014.. a ne ta 2023.. By musel thanos udelat kopii tej GPSky pro celou lod.. ..? nebo jak to je?

 • Radek Řehoř

  Radek Řehoř

  Před 8 dny

  tak samozřejmě že je cestování časem možné, všechno je možné

 • MOVIE HOLE

  MOVIE HOLE

  Před 8 dny

  Nechtěl by si někdy udělat stream?

 • MOVIE HOLE

  MOVIE HOLE

  Před 8 dny

  Super video. A ty si myslíš že se Captain america vrátí. Za mě spíš asi ne...

 • Viki Kúnová

  Viki Kúnová

  Před 8 dny

  A čo ak sa z minulosti nevrátia a ostanú tam. Naopak tý z minulosti pôjdu do budúcnosti.Neznamenalo by to to,že sa budúcnosť vymaže???😌😫😁

 • Viki Kúnová

  Viki Kúnová

  Před 8 dny

  Ja som len čakala na to, keď sa odhalí, že Thanos je v skutočnosti Loki😂😂😂

 • Eškeree more

  Eškeree more

  Před 8 dny

  To že by Kapitána omladli nedávno smysl protoze dál štít Falconovi. Takže teoreticky bude podle mě další série filmů Falcon apd...

 • Matyáš Vykoupil

  Matyáš Vykoupil

  Před 8 dny

  WTF respekt tobě (super trendy) je možné byt tak moc inteligentní jako ty.

 • Karolína

  Karolína

  Před 7 dny

  To nemá s inteligencí nic moc společného. :)

 • Eškeree more

  Eškeree more

  Před 8 dny

  Co myslíte že je tedy s Lokim ? Zemřel nebo ne ?

 • kubajs xd

  kubajs xd

  Před 8 dny

  Vim že to pod tady to video nepatří.... Není možné teoreticky oživit Iron mana pomocí kree krve stejně jako agenta coulsona v agentech shieldu ?

 • Studio Big Familly

  Studio Big Familly

  Před 8 dny

  Oni avengers mohli do minulosti společně jen do newyourku v roce 2012 a tam by se rozdělili do týmů: Tony,Steve a Scott by šli pro kámen mysli a prostoru, profesor hulk by šel pro kámen času, Clint,Nebula,War machine a Natasha by odešli kousek od new yourku a letěli by na Morag, kde by zůstali War machine a Nebula a Clint s Natašou by letěli na Vormir, thor s rocketem by se dostali do roku 2014 kde by ukradli kámen reality sběrately. Podle mě kdyby to udělaly takhle tak přežije aspoň tony

 • Matej Hrdonka

  Matej Hrdonka

  Před 8 dny

  A proc se proste nevratili v case jen o par dni a nevzali thanosovi plne osazenou rukavici nekonecna kdyz byl oslabeny a odpocival na sve oblibene planete. Podle me by to v pohode zvladli.

 • Miroslav Kanalik

  Miroslav Kanalik

  Před 8 dny

  Ahoj, tvoje videá sledujem viac-menej pravidelne, občas súhlasím, občas krútim hlavou. Čo mi ale najviac vŕta hlavou po zhliadnutí Endgame nie je cestovanie časom, rôzne paradoxy, čo paradoxmi nie sú, ani čo s alternatívnymi svetmi / dimenziami. Je to Black Widow. Čo mi uniká, je princíp získania kameňa duší (v podstate paradox, ktorý vznikol práve tu a bol, aj keď nie v rovnakej podobe, videný napríklad vo filme Constantine). V Infinity War to bolo jasné, Thanos obetuje, čo miluje (presnejšie nie čo, ale koho - duša za dušu, nie vec za dušu), tu ale ani jeden z hlavných aktérov nikoho neobetuje. Hawkeye aj Black Widow sa snažia obetovať samý seba. Ak sa obetujem, a milujem sa, tak ako získam ten kameň? Veď ho mám získať ja, nie ten, čo je na blízku. Ale ako ho získam ak sa obetujem? Tak, že predsa prežijem! Ako a prečo teda kameň získava Hawkeye? Nikoho neobetoval. Áno, Natashu miloval, ale neobetoval. Ona sa obetúva sama... Takže, bol by som rád, ak by sa niekto niekde k odpovedi na túto otázku dostal. Alebo aspoň vyjadril svoj názor. Možno sa k tomu raz vyjadria aj bratia R. ... Veľa zdaru a nech to točí ;)

 • Geralt of Rivia

  Geralt of Rivia

  Před 8 dny

  Jak jako jestli Gamora přežije? Však se ke konci "znovu seznámila" se Start Lordem a už to jelo tak jak to známe ne? Doufám že mi nic neuniká :D

 • Michal Hájek

  Michal Hájek

  Před 8 dny

  Proč se všichni Avengers nevrátili v čase do doby, kdy byl Thanos na své zahradě oslabenej po prvnim lusknutí. Byl docela oslabenej a všichni hrdinové do hromady by ho podle mě dokázali porazit. A získali by všechny kameny nekonečna na jednou.

 • kormikk75

  kormikk75

  Před 8 dny

  len jedna vec ktomu vynalezu profesora Hulka, Ant man si nebol isty ci sa pos*al ako decko abo ako dedo ak si spravne pamätám

 • Ondřej Čereba

  Ondřej Čereba

  Před 8 dny

  captan america must be back

 • Jan Falát

  Jan Falát

  Před 8 dny

  Klip ze spidermana far from home 😱😀 chdownload.net/item/video-L4kDvN6zedU.html

 • Michelle Beast

  Michelle Beast

  Před 8 dny

  Bylo by jednodušší kdyby se vrátili v čase jen pro kámen času a pak si pomoci něj stvořili znovu i ty ostatní 😅

 • VTŠ TV

  VTŠ TV

  Před 6 dny

  To asi jo no XD

 • kasel12

  kasel12

  Před 8 dny

  Mě by zajímalo jak je možný že když Scott (Ant-Man) tam byl tedy 5 let ale pro něj to bylo jako 5 hodin, tak jak je možný že máma Hope tolik ze stárla ? Vždyť jak tam byla dlouho ? Tak cca 30 let, takže by to pro ní mělo být jako 30 hodin ne ?

 • Aydam0n #mŻ

  Aydam0n #mŻ

  Před 8 dny

  V Spiderman:Homecoming sa sťahovala základňa Avengers a Peter Parker mal nový oblek ale v Civil War sa s Tonym stretol 1. krát a dostal 1. oblek ale základňa Avengers už bola presťahovaná🤔🤔

 • Jan Kopecký

  Jan Kopecký

  Před 8 dny

  Kde najdu to jak jdou ty filmy po sobě od těch russoů

 • Kikin

  Kikin

  Před 8 dny

  Ale není to od russou ale všechny už od iron mana příběhově

 • Kikin

  Kikin

  Před 8 dny

  Jdi na kanál Super Trendy a jdi do komunita, tam dával příspěvek kde to je

 • David Dittrich

  David Dittrich

  Před 8 dny

  Iron Man zabil thanosovu armádu už 2 krát

 • František Fuchs

  František Fuchs

  Před 8 dny

  Můj názor na captaina americu je, že se prostě vrátil do minulosti, nic nezměnil, a že jeho stárnoucí verze, která žila s Peggy bylo v klasický MCU ose od začátku a provázel nás celou dobu od Iron Mana 1.

 • dement show

  dement show

  Před 8 dny

  Tohle si měl udělat dávno :)))

 • M Kříž

  M Kříž

  Před 8 dny

  mě zajímá jak to že thanosovi stačila jedna z poloviny prázdná lahvička pym particles k přesunutí celé armády v čase když každy avengers potřeboval jednu na skok časem tam a zpět

 • Kikin

  Kikin

  Před 8 dny

  Protože on přesunul celou loď a tím pádem i všechno co bylo v ní, a v ní byla armáda a thanos

 • Marten Soonik

  Marten Soonik

  Před 8 dny

  Spiderman Far from home: Je otevřena brána do alternativních realit. Loki is comming??

 • Playerus 888

  Playerus 888

  Před 8 dny

  Díky za vysvětlení !!!

 • Adam Traceur Trávník

  Adam Traceur Trávník

  Před 8 dny

  jeslti může být kapitán zase mladý (pomocí cestování časem) můžou vzít zpět Tonyho před jeho lusknutím vytvoří se tak alternativní realita a Tony bude s Avengers v jejich realitě

 • Michael Tašek

  Michael Tašek

  Před 8 dny

  Já si přeju aby se vrátil kapitan Amerika

 • Togedemaru

  Togedemaru

  Před 8 dny

  teoreticky to jde, protoze ho hulk muze zase omladnout, jako to udelal se scotem

 • Aligator Aligator

  Aligator Aligator

  Před 8 dny

  Složitý

 • Vítek Špatny

  Vítek Špatny

  Před 8 dny

  Mohlo by jít do minulosti pro Toniho a Natašu a jít s nima splátky do přítomnosti

 • Damian Kadlec

  Damian Kadlec

  Před 8 dny

  Štve mě že iron man zemřel 😭😭😞

 • Matěj Štross

  Matěj Štross

  Před 8 dny

  Ty budeš ty Avengers s MCU milkovat ještě hodně dlouho, co? 😁

 • Kubiik129

  Kubiik129

  Před 8 dny

  díky profesorovi hulkovi a jeho vynálezu tedy plyne nová otázka... nemohl by díky svému vynálezu poslat čas skrz iron mana tak aby omládl a oživil ho tím? 🤔

 • Alpha CZ

  Alpha CZ

  Před 8 dny

  Skvěle zpracovaný videjko😉 palec hore... Bylo by zajímavé, kdyby se staly ty věci, o kterých jsi na konci mluvil. Je pravda, že toto cestování časem dává velký smysl, zajímavé by bylo sledovat partu z Teorie velkého třesku... To by byla komedie Jen si myslím, že by asi nebylo úplně ono, kdyby se Cap nechal omladit nepřijde mi to fér vůči Black Widow a Tonymu.

 • Imrich Kavčák

  Imrich Kavčák

  Před 8 dny

  Rozbor dobrý. Vlastně vysvětlil cestování v čase ve filmu. Problém je ale v tom, že aby tohle fungovalo muselo by se počítat s nekonečnými alternativami vesmíru. V podstatě jde o to že existují všechny alternativy které jsou možné. Tanos kde vyhraje v jiném alternativní realitě kde prohraje. V podstatě je jedno kdo luskne kdo přežije či zemře. Dalo by se říci, že jsem viděli jen jednu z alternativ. Sice se tím elegantně vyhnete logickým chybám jako je příčina a následek, ale mě osobně se tato myšlenka multiverza nelíbí. Problém nevyřešíte když ho do nekonečna nafouknete .

 • Imrich Kavčák

  Imrich Kavčák

  Před 8 dny

  +Feedjo no ono když bychom používali jiné reality nemohli bychom říci která je ta hlavní. Všechny jsou si navzájem rovnocenné

 • Imrich Kavčák

  Imrich Kavčák

  Před 8 dny

  Teď mě tak napadlo. Existuje teorie. (teď už to myslím vážně) že žijeme v holografickem vesmíru že je vesmír dvojrozmerny třetí dimenze je jakoby promítání na pozadí. Jestli není možné aby byly tyto dvojrozmerne dimenze na sebe vrstveny jak palačinky a kvantové dimenze by je mohli mezi sebou propojovat. To zmenšování je taky hloupost. Ono kdyby se Avengers zmenšili na podatomové rozměrný by se jejich atomy v těle zcvrkli a nahustili natolik že by z nich byli jen miniaturní černé díry co by se okamžitě vypařili. Lepší by bylo tyto propojené dimenze zvětšit natolik aby bylo možné skrz ně projít

 • Feedjo

  Feedjo

  Před 8 dny

  +Imrich Kavčák No alternatívne časové línie sú len taká barlička pre sci-fi autorov. Ale máš pravdu, keď kápo vrátil kamene do momentov kde ich vzali, tak vlastne vymazali celých šesť alternatívnych realít, čiže Avengers sú väčší záporáci ako Thanos, ktorý vymazal len polovicu bytostí z hlavnej časovej osi :)

 • Imrich Kavčák

  Imrich Kavčák

  Před 8 dny

  +Feedjo jo máš pravdu celá myšlenka cestování v čase je už z principu nesmysl. A nezmění to ani kvantová teorie. Ale multiverzum se mě zdá ještě větší blbost. Nekonečno vesmíru by se muselo mezi sebou překrývá a oni by vlastně v čase necestovali jen by preskakovali z jednoho vesmíru do druhého. Tím by se vlastně vysvětlil proč se nezmění přítomnost zásahem v minulosti.

 • Matěj Tichý

  Matěj Tichý

  Před 8 dny

  @Super Trendy jakože mohl thanos cestovat se svojí celou armádou z roku 2014 bez Pim particles?

 • Togedemaru

  Togedemaru

  Před 8 dny

  +Roman Novak wait what, asi sem nedaval v kine pozor, ale vzdyt ten pim particles pouzila nebula z roku 2014, tak kde vzal thanos dalsi

 • Tadeáš Karkut

  Tadeáš Karkut

  Před 8 dny

  Bez do kina ještě jednou 😁

 • Roman Novak

  Roman Novak

  Před 8 dny

  Matěj Tichý protože měl Pim particles

 • Sara Sarkoziova

  Sara Sarkoziova

  Před 8 dny

  Ja na tom byla

 • Qavaxe 563

  Qavaxe 563

  Před 8 dny

  ku*va tak co dela ten Mysterio ve spidermenovi kdyz nick fury rekl ze je alternativniho sveta (nevidel jsem video do konce ok)

 • _ Miky_šefis

  _ Miky_šefis

  Před 8 dny

  Otázka kdyby vzali tělo tonyho poslali čas krz něj ozivily by ho

 • Patrik Šangala

  Patrik Šangala

  Před 8 dny

  Stačilo použiť soul stone. Ten má moc oživiť všetkých, okrem duše ktorá bola vymenená pre získanie kameňa.

 • _ Miky_šefis

  _ Miky_šefis

  Před 8 dny

  Otázka kdyby vzali tělo tóny a poslali čas krz něj ozivily by ho

 • Geimo27 Betmen

  Geimo27 Betmen

  Před 8 dny

  Keby sa vrátil captain America tak som hrozne rád 👌👌👌👌

Další v pořadí