Xaver Live, host: David Rath

neděle 21:00
#stream #davidrath #xaverlive

Komentáře

 • MrTommii77

  MrTommii77

  Před 4 hodinami

  Původně jsem ani nechtěl tento rozhovor vidět, protože pane Ratha nemám rád. Nakonec nelituji a děkuji Xavere za hosta.

 • No Name

  No Name

  Před 5 hodinami

  Netvor

 • Karel Rouen

  Karel Rouen

  Před dnem

  za justiční mafiány protestují havloidi milion chvilek další z nekonečné řady rozsudků justiční mafie Čtyři obvinění v kauze lihové mafie byli zproštěni obžaloby 16. května 2019 Zdroj: eurozpravy.cz/krimi/257859-ctyri-obvineni-v-kauze-lihove-mafie-byli-zprosteni-obzaloby/ Okresní soud ve Zlíně dnes zprostil čtyři lidi obžaloby z praní špinavých peněz. Přes půl miliardy korun pocházelo podle státního zástupce z nelegálního podnikání skupiny kolem Radka Březiny, hlavního organizátora obchodů s nezdaněným lihem. Obžalovaní byli Březinovi blízcí. Jeho otci Vladimírovi, bývalé manželce Stanislavě a asistentkám Kateřině Míčkové a Kristýně Mazurové hrozilo za legalizaci výnosů z trestné činnosti až osmileté vězení. Všichni vinu odmítli.

 • Roman Kulhanek

  Roman Kulhanek

  Před dnem

  Pan Rath je nevinný ,to je jasné !!!

 • zago

  zago

  Před 2 dny

  Velice zajímavé.

 • Jiří Veselý

  Jiří Veselý

  Před 2 dny

  Nějak mám problém tomuto pánovi věřit, neustále mám pocit, že se mu práší od huby.

 • Adam Poštolka

  Adam Poštolka

  Před 3 dny

  Xaver dělá rozhovory s Kajínkem, Rathem... ještě aby přišel Langer, Rittig a další. Žumpa a dno kdysi dobrého antimainstreamového novináře.

 • Kominikjiri Vaclavrammus

  Kominikjiri Vaclavrammus

  Před 3 dny

  Sedm let a ještě není pravomocně odsouzen? Pak se divíte vy dementi český, že president KLAUS udělil amnestii lidem pronásledovaným více jak 8let neschopnou, všeho schopnou justiční mafii? On totiž to, co řekl v tomto rozhovoru o justici a dalších represivních složkách tohoto dementního státu, řekl naprostou pravdu!!!!

 • Pavel Novak

  Pavel Novak

  Před dnem

  Spis na H-system mel desetisice stran, tisice poskozenych, vite co to je, to vsecko vyslechnout (nektere lidi treba 5x) procesne zpracovat a poslat statnimu zastupci, kterej to vsecko musi nacist napsat navrh na podani obzaloby, poslat k soudu. Soudce to vsecko musi nastudovat..vsecko...po 5 letech umre, musi prijit novej soudce a zacina se znova...neni to opravdu prdel. Klaus je nejvetsi zlocinec, kterej tenhle stat pripravil o spoustu miliard. Neobhajovat.

 • Peji Peji

  Peji Peji

  Před 3 dny

  Názory nemá špatný, škoda že to je nepravomocně odsouzený korupcnik a zájmy společnosti neuprednostnil na svými osobními zájmy.

 • Jury

  Jury

  Před 3 dny

  že by prý kradl jinak kdyby věděl jak to dopadne :)

 • Roman Kirsch

  Roman Kirsch

  Před 3 dny

  Pane Veselý, společně s panem Miroslavem Kalouskem je tohle Váš nejodpornější host, přímo reprezentant toho, že pravda už v tomhle tzv. "právním státě" není to, co se opravdu stalo, ale pouze a pouze to, co se dá dokázat. A to je sakra rozdíl! Když už zvete dokonce i pana Ratha a necháte ho tam hodinu vykládat tu snůšku lží a výtrysků žluči plus obžalob všech okolo, tak už si tam můžete rovnou pozvat teroristy nebo nacistické pohrobky. Odporné!

 • MystiX

  MystiX

  Před 3 dny

  Pardon, ale jedna věc. Rozporovat věrohodnost policie, státních zástupců a soudců. Pokud bychom jim my obyčejní lidé neměli věřit, tak tím úplně končí systém právního státu a můžeme se vrátit na stromy. A toto už je druhý rozhovor, první byl pan Kájínek, kde se zpochybňuje věrohodnost státních institucí a orgánů. Tady se už skutečně dostáváme na tenký led a vůbec zpochybnění smyslu nějaký stát budovat.

 • Ven Di

  Ven Di

  Před 3 dny

  Drzý demagog, co je tak ukecaný, že mu lidi věří a soud před nim klekne. Je to můj kůň do voleb PEU. Pokud bude zvolen europoslancem, padne před nim PEU a celá EU bude skákat, jak On pískne! Stačí jen to, aby Vrchní soud zrušil pravomocného rozhodnuti nižší instance. 🙄 On není o nic horší než většina těch, co jsou stále tam, kde byl On a konají jako On avšak nesedí za katrem za stejné věci, jako On, protože v tom umí chodit líp než On. Jeho hrubou chybou je, že ho chytli s krabicí od vína se "7" a ne s "vodou". Jeho předností ale je, že je neúnavný bojovník za svá lidská práva, v souladu se společně sdilenými evropskými hodnotami v tomto moři hnoje liberálně demokratického společensko politického systému. Být rafinovaným zločincem v Čechách znamená dělat podle zákona. Znamená to dělat neobvyklou korupci za dobré ceny a pak to podle zákona neni korupce. Pak se stanete posledním Mohykánem. A pak i soud ČR je z vás tumpachovej a máte ho tam, kde ho chcete mít. Na lopatě. Tak milé děti, opět zde máte důkaz toho, jak u nás, po r. 1989, zvitězily pravda a láska nad lží a nenávistí. To máte za ty vaše klíče. Že jste je raději nehodily do kanálu. Na druhou stranu dobře. Otevřely se vám stejně příležitosti jako Jemu. Jen musite umět dobře konat tim, že vás nesmi chytit ve stejné anebo podobné věci. To málo pak stačí, abyste byly v klidu a za vodou. A v trvalém orgasmu! Na věčné časy a soudruzi nikdy jinak! Xavere, pomoc, pomož mi prosim! Topím se ve sračkách! Už ani 1 + 1 nejsou 2. Kde to skončí? Som z toho voľako zmëtený! 😳

 • X1500X

  X1500X

  Před 4 dny

  Taková vytrvalost a bojovnost se jen tak nevidí.

 • Mirek Dvořák

  Mirek Dvořák

  Před 4 dny

  Zklamani z Xavera... toto si pritahnout do studia..

 • Dana Ondraskova

  Dana Ondraskova

  Před 4 dny

  Pan Rath je borec ja mu ale věřim ,Muže to tak byt, Babis je horší , po čase se taky dovíte jaky je to darebák

 • Petr J.

  Petr J.

  Před 4 dny

  Tak jsem to dokoukal celé a nastala jedna otázka. Je tento pořad pana Xavera nebo pana Rátha !? Pan Xaver se před panem Rathem nezmohl ani na slovo.Doufám,že se s toho poučí a bude více zvažovat koho pozve nebo bude více průbojný .

 • Petr J.

  Petr J.

  Před 4 dny

  Pane Xavere Kájinek vám vadil a Ráth vam nevadí ? U kterého je jasné, že spáchal trestní čin. U Kájinka to tak jednoznačné není na rozdíl u pana Rátha, který byl u toho chycen policejnímy orgány a že jich tam bylo 😀. Podle Rátha když mě chytne ochranka v krámě a bude chtít vidět tašku, kterou budu držet a bude v ní drahý parfém za 5 tisíc, tak mohu tvrdit,že mi to tam podstrčila ochranka 😀😀😀 Hold ten člověk ukazuje nato,že naše soudnictví je děravé jako řešeto.Jen dává návod ostatním darebákum, jak to dělat.Jen tak dál budeme na tom hůře než Ukrajina.To neškodím Ukrajině to jsou mé zkušenosti ze správou v Chustu zakarpatská oblast.

 • Pavel Novak

  Pavel Novak

  Před dnem

  Kajinek je drban a za mrize patri :)

 • Roman Kadeřábek

  Roman Kadeřábek

  Před 5 dny

  Xaver podle mě vždycky páří na kompu tetrys:DDD

 • Jan Matěcha

  Jan Matěcha

  Před 5 dny

  Jj ,tak takhle funguje tenhle stát ,týpek chycenej s krabicí ....je pěkně vykecanej a osud mu nepřál ,ale tady se z toho dostane .Je tohle normální ? A jejich tady víc ,pohoda a sláva

 • Veronika Markova

  Veronika Markova

  Před 5 dny

  Jasne, Rath bere krabici vina v domeni, ze v ni lahev, prichazi domu, otvira krabici, podivuje se nad obnosem penez misto vina, v udivu bere krabici a prinasi na policii s tim, ze byl oklaman a netusi, proc mu nejaky bozsky darce tento obnos predal 😁😁...vize toho, jak by to dopadlo, kdyby ho policie neprekvapila na ulici. Chudinka nevinny Rath😀

 • dub

  dub

  Před 6 dny

  znam teda lepsi pohadky

 • MATE.

  MATE.

  Před 6 dny

  Xaver neoponuje, nechat je mluvit klidně, ale potřebují protivníka, aby si hosté mohli svůj názor pořádně obhájit.

 • Radek Kubera

  Radek Kubera

  Před 6 dny

  "Na rohu ulice, vrah o morálce káže....před vraty věznice se procházejí stráže...: )

 • Pavel Aron

  Pavel Aron

  Před 6 dny

  Naši předkové říkali : Drzé čelo lepší než poplužní dvůr. Jo, jo. Ale hezky v tom rozhovoru občas poodkryje jak funguje politika. Jenže my už tak nějak víme.

 • PAN ČECH BAND

  PAN ČECH BAND

  Před 6 dny

  V prvním z filmů si žije blaze, v knihovně střeží nejrůznější poklady, když do jeho života vstoupí dobrodružství. Do knihovny se vloupá Hadí bratrstvo a ukradne jednu ze tří částí Kopí osudu. Se spolupracovnicí sledují nepřátele knihovny. Když se spojí tři části Kopí osudu, zmocní se ho vůdce Hadího bratrstva. Flynn je však přemůže a donese kopí do knihovny....Už vím koho bych obsadil do naší knihovny,znalost sítě zločinu Třetí republiky.

 • Jan Kuranda

  Jan Kuranda

  Před 6 dny

  Nestačím se divit, co leze z úst tohodle pána.... Ale že by na tom nebylo nic pravdy, to si taky nemyslím.

 • Aleister Crowley

  Aleister Crowley

  Před 6 dny

  V mnoha vecech, ohledne soudu, ma pravdu. Je to v CR katastrofa.

 • zendo

  zendo

  Před 6 dny

  pozeram ze rath je u vas oblubeny ako u nas dzurinda,,,proste politicka mrtvola

 • Karel Špirk

  Karel Špirk

  Před 6 dny

  Xaver se zařadil do dlouhé řady těch, co tomu hajzlovi Rathovi dopřávají prostor v médiích. Místo toho, aby ten gangster dřepěl v kobce přikovanej ke zdi. A to se fakt najdou i idioti, co si myslí, že ta krabice s prachama na něj byla narafičená ((-:

 • Mira Ricka

  Mira Ricka

  Před 6 dny

  perfektni host, z lidi, co odkryvaji zakulisi politiky mam vzdycky radosy. Jasne, ze byl jeden z nich. Oni drzi vsichni spolu, z kola ven jde pouze nehodici/prekazejici kus.

 • Olga Bezstarostová

  Olga Bezstarostová

  Před 6 dny

  je logické, že se Rath braní, to udělá každý člověk, bohužel má pravdu, tak to opravdu funguje ................kdo si toto neprožil, tak nepochopí...Davide neboj se a mluv!!!

 • neferzilla

  neferzilla

  Před 7 dny

  Pořád čekám, kdy pan Xaver bude pokládat otázky diváků jako to dělá u jiných hostů, ale bohužel........

 • ndudman8

  ndudman8

  Před 7 dny

  Protože pan dr. Rath asi třikrát zmínil problém "populační expoloze v souvislosti s vysokou porodností", je třeba upozornit na hrubou nepřesnost, kdy paušalizuje všechny třetí země: hodně lidí se stále rodí v Africe, ano , to je problém, ale v Asii už se to lepší, pokud jde o porodnost- Bangladéš má politiku malé rodiny, Čína začně stárnout a "vymírat" jako "Západ". Obecně se tam třeba v Bangladéši populace stále zvyšuje jen díky zvýšování průměrného věku, přičemž ten průměr narůstá díky nižší dětské úmrtnosti- víc jich přežije, proto je jich více, ne že se hodně rodí. Viz zábavná přednáška statistika s názvem Nepanikařte: chdownload.net/item/video-FACK2knC08E.html

 • Mikulas Naghulas

  Mikulas Naghulas

  Před 7 dny

  On tenhle lump nesedí? 😒

 • Jan Vávra

  Jan Vávra

  Před 7 dny

  Dobrý názory,ve volbách máte můj hlas!

 • Martin

  Martin

  Před 7 dny

  Xavere, ta znělka je hoooodně dobrá.. Gratuluju.. Pecka.

 • Josef Vystrčil

  Josef Vystrčil

  Před 7 dny

  Obdivuji Vaši trpělivost milý Xavere, s jakým klidem jste vydržel poslouchat ty nehoráznosti. Příště až budete vybírat hosta, přimlouval bych se za Petra Cibulku. To by alespoň byla nevinná sranda.

 • Olin Plachetka

  Olin Plachetka

  Před 7 dny

  Faleš S.R.O

 • Arexis Morau

  Arexis Morau

  Před 7 dny

  patří do lochu

 • Libor Prokop

  Libor Prokop

  Před 8 dny

  Tak Rath chce čelit invazi muslimů tím, že bude sedět v Bruselu? A islám srovnává s komunismem, ale jeho fotr byl estébák a on sám za prachy soudruhů vystudoval . Ožralý Juncker jistě nečeká, až mu český a velmi samolibý Pepík bude do něčeho žvanit

 • Špátisss

  Špátisss

  Před 8 dny

  Mě příjde strašně psychicky špatnej...a vypadá jak kdyby zestárnul o 20 let...ach jo...

 • ndudman8

  ndudman8

  Před 7 dny

  Tak za těch 7 let stresů nemohl omládnout a psychicky se zřejmě drží díky nadhledu a humoru, jak může (nic mu ani jiného nezbývá), ale na to, že je ročník 1965 (54 let) vypadá dobře. Tím se ho nezastávám, jen si nejsem jistá, zda by v jeho situaci nemělo být více osob... Jinak dokud někdo není pravomocně odsouzený, pak je třeba ctít presumpci neviny a ne viny, na což někteří posluchači zapomínají, ale nedivím se jim.

 • Jiří Skřivan

  Jiří Skřivan

  Před 8 dny

  Uz se tak nesmeje šašek,že jako vždy se vysmímal, jupiiiiiiiii

 • Mrtvej Králík

  Mrtvej Králík

  Před 8 dny

  Rozhovor na profesionální úrovni i když bylo vidět že Xavier není ve své kůži ale snažil se to na sobě nenechat znát . Pan Rath si evidentně nepřišel pokecat ale udělat kampaň co od něj nebylo úplně korektní ale proč ne .

 • Jana Nová

  Jana Nová

  Před 8 dny

  Musela jsem to vypnout...tak snad příště

 • Tomáš Novák

  Tomáš Novák

  Před 8 dny

  Ratha nemam rad, ale s tim islamem mi mluvi z duse.

 • Vladimír Bártek

  Vladimír Bártek

  Před 8 dny

  Tak už jen Radovana Krejčíře a Anderse Breivika, a máte to komplet!

 • David Hromas

  David Hromas

  Před 8 dny

  David Rath si vyzadune pozornost Okamury. Uvidite, ze za chvilku budou spolu

 • opava56

  opava56

  Před 8 dny

  a o tom kde mluví o miliónech a jak si je rozdělí neříká ani slovo...:):)je a vždy byl jen manipulant

 • Elen Turkina

  Elen Turkina

  Před 8 dny

  Nejlepší kanál , se smyslem, to už dnes není moc viditelné . Klobuk dole palec hore.

 • pejvlik

  pejvlik

  Před 8 dny

  Koukam vzdy na vsechny rozhovory na xtv, ale tento z principu vynecham.

 • Hloupy Honza

  Hloupy Honza

  Před 8 dny

  Doufam ze tohoto blba budu videt co nejdriv brucet.

 • oldřich kropáč

  oldřich kropáč

  Před 8 dny

  Kdybych si měl vybrat mezi Rathem a Kajínek tak Rath je v pekle napichnuty na vidlech.

 • MicroGrow Lover

  MicroGrow Lover

  Před 8 dny

  jebat krabici,proste s nim vyjebali no :D

 • krYptak

  krYptak

  Před 8 dny

  tfuj

 • Vladimír Pančocha

  Vladimír Pančocha

  Před 8 dny

  Vážení, zdravím všechny, ale co si myslíte o mém názoru, že v politice jsou daleko větší gauneři, ale řádově daleko větší gauneři a nikdo si na ně nedovolí ukázat. To, že chytli Ratha s balíkem peněz, bylo s největší pravděpodobností zinscenováno většíma zvířatama. Z nějakých důvodů se stal nepohodlný, a tak ho prostě zlikvidovali.

 • ipse001

  ipse001

  Před 8 dny

  Myslím, že to, že kradou i dělají šmečka i jiní, z něj nedělá nevinného. Že ho do kytek poslali stejní, ne-li větší gauneři, je možné, ale nic to nemění na tom, že je to padouch. A obhajoba, že nikdo neutrpěl škodu, je děsivá. Lidi si neuvědomují, že na ten stát platíme všichni, takže okradl každého jednoho z nás. Smůla je, že je to v politice a nejen tam, běžná praxe.

 • Karel Bříza

  Karel Bříza

  Před 8 dny

  Zajímavý rozhovor. Pan Rath se strašně rád poslouchá, toho nelze ukočírovat, občas dost ujíždí :) Ale to není trestné a o jeho vině silně pochybuji - minimálně i soud řekl, že nevznikla škoda a že nebylo za co dávat úplatek, prostě ta obžaloba nedává obsahově smysl a soud odporuje sám sobě, z čehož čiší objednávka. A ti lidé kolem od podivných státních zástupců až po toho policistu, co nepokrytě dělal pro ODS, jsou silně kompromitující pro celý případ. Pravdu nevím a asi se ji nikdy nedozvíme - jako politika jsem ho rád neměl, ale myslím, že tady ho někdo zlikvidoval na objednávku.

 • pawouczech

  pawouczech

  Před 8 dny

  Ještě Paroubek a Jandák a budete mít sbírku hovad téměř komplet (nepočítám pana Kalouska, to byla světlá výjimka)

 • Petr Stejskal

  Petr Stejskal

  Před 8 dny

  Ta vezeni dnes maji opravdu luxusni koukam. I kdyby byla pravda, ze ty penize v krabici od vina byly sponzorskym darem socialni demokracii, tak forma operovani s temito financemi, je sama o sobe velmi nestandardni a rekl bych ze trestna, bez ohledu na to, jestli je to politicka strana nebo soukroma osoba. Doporucuji knihu pana Kedrone, kde je cely pripad detailne popsan a vyjasnen.

 • SuperRaketak

  SuperRaketak

  Před 8 dny

  Pan Rath je hodně dobrý řečník. Nebýt vína tak si troufnu říct že by vedl i ČSSD.

 • Matěj Suchý

  Matěj Suchý

  Před 8 dny

  Ukecanej mlejnek.. :D To bylo peklo co? Mi přišlo že to pro vás teda po delší době, zase nebylo uplně příjemný.. hehe Von mi připomíná jednoho bejvalýho spolužáka kterýmu musela učitelka dávat pohlavky za uši, až pak přestal kecat (na chvíli), ale nic jinýho na něj neplatilo.. :) Možná to příště zkuste, dát mu lehkej pohlavek což? by mu třeba došlo jakou má v tý debatě roli...

 • David Vandalín

  David Vandalín

  Před 8 dny

  Myslím si že by bylo zajímavé pozvat Miroslava Sládka. Zajímalo by mě jak by živě odpovídal na dotazy.

 • Lukas Pesl

  Lukas Pesl

  Před 8 dny

  pan rath je profik. kdyz se ho zasahovka zeptala co je v te krabici tak nezavahal a spravne rekl repliku mam za to ze vino.. ja bych byl tak nervozni ze bych tu hereckou repliku poplet a rekl bych mam za to ze penize :D

 • M- GraficStudio

  M- GraficStudio

  Před 8 dny

  Vadilo mi, jak pan doktor stále skákal panu Xaverovi do řeči. Bylo to docela na facku, ale dokoukal jsem to do konce.

 • Bounty Villa

  Bounty Villa

  Před 8 dny

  Xavere ty šlapeš Izerovi na paty....ty jsi schopný si pozvat i Putina

 • Jarda RadioMETACZ

  Jarda RadioMETACZ

  Před 8 dny

  Pozvat Putina? Proč ne?

 • Pepa z depa

  Pepa z depa

  Před 8 dny

  nepičuj, vidláku!

 • Mates Barva

  Mates Barva

  Před 8 dny

  Pane Xavere jste borec já bych ho vyhodil po pěti minutách krypla dělat z nás debili z celého národa hajzl bych mu sebral doktorát idiotovi nepozná víno od peněz tak je nesvéprávný ani do tramvaje by nešel bez doprovodu debil

 • miroslav nesvadba

  miroslav nesvadba

  Před 8 dny

  ..po půl. hodině vypínám...to se nedá

 • Kalina m

  Kalina m

  Před 8 dny

  Děkuji jako vždy za skvělý rozhovor. Je uplně jedno s kým, je zajímavé sledovat pohledy na věc různých lidí. Řekl bych, že Vám tato vyváženost (o které se zmiňujete ve videu) je Vám spíš ku cti.

 • Igor Holler

  Igor Holler

  Před 8 dny

  V Cině by už jeho ledviny a další implantovali bohatým Američanům...a tak by to mělo být!

 • Igor Holler

  Igor Holler

  Před 8 dny

  Takhle kecat v base holt nebude moci...ve sprše si hi vyberou černí a bude "konvertovat" k jinému pohlaví...

 • Erik Konečný

  Erik Konečný

  Před 8 dny

  Vězení mu jednoznačně prospělo.Dozrál jako víno. A s těmi vino-krabičáky je vždy otázka zda nešlo o politický komplot. Každopádně vlády nás poškodili o biliony a jejich desítky,zdraví,čas,energii ....

 • petr koprda

  petr koprda

  Před 8 dny

  To je lhář po 5minutě vypínám

 • Miroslav Švec

  Miroslav Švec

  Před 8 dny

  Je velice úsměvné, pozorovat neschopnost autorů většiny přīspěvků,pohlédnout pooteřeným okénkem na charakter politiky.Vyčítat Xaverovi umožnění tohoto pohlledu,nepovažuji za moudré.

 • HanzBourak

  HanzBourak

  Před 8 dny

  pominu ty jeho kecy okolo toho jak je chudák nevinný a že peníze v bedně od vína byl jen špatně předaný balíček. Ale káždému kdo věří těm jeho zkrouceným nebo lživým faktum doporučil bych, aby si přečetli knížku Faktomluva ;-) tam jsou ty fakta ověřena, se zdroji a pravdivé :D to co tady říká tenhle šášula je jen pokus o manipulaci a dělá to jen proto že viděl úspěch SPD kde dělají to samé

 • Karel Rouen

  Karel Rouen

  Před 4 hodinami

  +HanzBourak :moc ti nerozumím,jaký důvěryhodný zdroj? všechno vyjmenované jsou novináři a masmedii popsané známé korupční kauzy které jsme všichni prožili ,akteré jsou většinou justiční mafií kryté, a vinci neodsouzení, babiše nevolím ,nepodporuji ,ikdyž musím uznat ,že u moci je mnohem lepší než mafiánský blok ods, topstan,kdu, tu tzv:nezávislou justici k moci dosadili mafiáni ods, kdu, oda (z nich si založili klony top09stan), takže není nezávislá , nejvyšší soud má 3 lidi , jmenované klausem ODS , jeden byl vyměnen po kauze justiční mafie čunek , ústavní soud mafiánů v čr rozhodl že majitel hotelu může vydírat hosty aby podepsali politické prohlášení že Krym byl nezákonně anexí připojenk rusku a že oni s tím nesouhlasí takže mafie ústavního soudu popřela nález evropských právníků kteří jasně prohlásili že Krym sám ze své vůle zcela podle mezinárodního príva se připojil k Rusku ale hlavně ,představte si stát ,kde jdete do hospody majitelem je člen ods , anikomu než ovcím volícím ods neprodá nic, jdete do obchodu majtelem je vietnamec a neprodá nic nikomu kdo není vietnamec, je to chaos ,nesmysl, a politický mafiánský ústavní soud

 • HanzBourak

  HanzBourak

  Před 4 hodinami

  +Karel Rouen :D to zní jak babiš :D je to kampaň :D a ani k tomu není třeba žádný důvěryhodný zdroj

 • Karel Rouen

  Karel Rouen

  Před dnem

  mě stačí chování justiční mafie v talárech jak kryje tisíce korupčních zločinů mafiánů ods topstankdu čssd každá pro ČR nevýhodná smlouva=porušení povinností při správě veřejného majetku,viz CASA,církevní tunel,Pandur,Tatra, církevní zlodějina 300 mld, zdvojnásobení ceny výkupu energií fotovoltaiky pravicí 2006 PROMOPRO ,Drobil a 3000 milionů čistička , drábekcard,drábeksystem,IKEM,IZIP,pandur,iveco,dingo,samopaly,minomety, opencard ,kocourkova konta z daňových rájů, babákův strýček, bártovy kapříky, ,john oraprint, nechali 12.2 mld z MUS švýcarsku ,liberecká lyžovačka, 650 mega key investments ,dpp praha, tunel blanka 10 mld,bendl 1 mld ztráta středočeské nemocnice, kalousek padáky ,tunel pražského okruhu 60 mld, LTO 100 mld , tv nova 10 mld , diag human 15 mld , kalouskovy padáky,modernizace tanků za 19 mld, EDS 1,5 mld,

 • David Bohem

  David Bohem

  Před 8 dny

  Pan Rath ma naprostou pravdu co se tyce muslimu,je to pruser a mozna uz je pozde,meli se hned zacit potapet lode ve Stredomori a dalsi by si to rozmysleli!!!

 • Petr Hošek

  Petr Hošek

  Před 7 dny

  Věřím, že muslim bude mít pro ČR větší přínos než ty

 • Nargathron666

  Nargathron666

  Před 8 dny

  utopit tebe, špíno rasistická

 • Bounty Villa

  Bounty Villa

  Před 8 dny

  No a právě takové pitomce potřebuje jako jsi ty!!

 • Vlastimil neubauer

  Vlastimil neubauer

  Před 8 dny

  Tenhle má sedet místo Jiříka Kájínka zmrdi nepatří mezi lidi

 • Matouš Novotný

  Matouš Novotný

  Před 8 dny

  Nechci se nikoho z pánů kritiků pana Ratha dotknout, ale je velmi jednoduché pronášet soud(y), ale nikdo z vás u toho nebyl a také nikdo z vás nezná pravdu. Vy máte jen indicie. Nechci se nějak zvlášť pana Ratha zastávat, třeba je to opravdu darebák, ale taky být nemusí. Prosím važme slova a buďme opatrní v soudech.

 • Petr Hasprun

  Petr Hasprun

  Před 8 dny

  přece ho chytili přímo se 7 000000kč.a doma našli další miliony.....to je přece jasný...

 • Josef Dubišár

  Josef Dubišár

  Před 8 dny

  Samozřejmě vy si můžete pozvat koho chcete a já se můžu nedívat, což jsem udělal. Nicméně doporučuji přečíst knihu "Hadi v oblecích aneb Psychopat jde do práce". A nevěřit čemukoliv co tento či jiní psychopaté vypustí z úst.

 • Roman Všetečka

  Roman Všetečka

  Před 8 dny

  nechci být kritický,ale bohužel musím, úplně žalostný výkon pseudo redaktora,novináře, nebo co jste, být tak hrubě nepřipraven na rozhovor s panem doktorem, který je výborný rétor,demagog, říká hrubé nepravdy, zkresluje jasně doložitelné věci..odposlechy, rozsudky atd., a redaktor na to nereaguje, nijak neargumentuje. Novinář tak žalostně, chabě není připraven, takže by se ten pořad měl jmenovat, přijďte si říct svoji pravdu a názor, nikdo Vám ho nebude vyvracet, takže redaktor je tam úplně zbytečný . Pane redaktore, vůbec by jste si neměl dovolit kritizovat práci ostatních novinářů, protože jste asi jen línej se připravit, nechci si myslet, žen jste tak neschopný....nechci nikoho urážet, ale každý vidí, že když pan doktor pochválí redaktora, tak jen z jasného důvodu, aby si ho udržel omotaného kolem prstu a on mu na to jde...no drůza a děs

 • Josef Stepanek

  Josef Stepanek

  Před 8 dny

  39:10 Zmiňovaný díl ČTTV Petra Čtvrtníčka video.aktualne.cz/petr-ctvrtnicek-tv/ctvrtnicek-rika-rathovi-vy-byste-mel-bejt-prezident-kazdej-s/r~ad595c3e574811e5b605002590604f2e/

 • ghorazd

  ghorazd

  Před 8 dny

  zivy stream s zivym hostem, budu aj s mrtvymi?

 • PAVEL CINGROS

  PAVEL CINGROS

  Před 8 dny

  DAVIDE TY SE BĚZ LECIT JAKO VICE POLITIKU ,JE MIÁ ZTEBE ZLE .

 • Bellator Rex

  Bellator Rex

  Před 8 dny

  jsem rád, že Xaver dává prostor všem, ale nejsem rád, že pan Rath je stále na svobodě

 • Michal Švarc

  Michal Švarc

  Před 8 dny

  Můžete si o Rathovi myslet, co chcete, ale minimálně kus pravdy na tom, co říká, prostě je.

 • Petr J.

  Petr J.

  Před 4 dny

  +Dr. Dick přesně tak 😀 Bych chtěl vidět pána kdyby mu někdo ublížil s rodiny ,příklad děti by mu zmlátili.Ještě by poděkoval .Znám tento tip lidí pokud se to nedotkne jeho, tak je to rozumbrada.😀

 • Dr. Dick

  Dr. Dick

  Před 7 dny

  Tobě ať nadělá na hlavu kdokoliv, tak mu za to ještě poděkuješ.

 • Frantisek Chlubna

  Frantisek Chlubna

  Před 8 dny

  Zase jednou supr host,díky Xavere.

 • Rasam3

  Rasam3

  Před 8 dny

  Reálie odvrácené strany politiky u nás, a nejen u nás, popisuje David Rath docela věrohodně. Xaver někdy poněkud nesměleji chápe jisté skutečnosti. Příklad : 24:52, "vždyť tu žádní imigranti nejsou..." Lidé vidí jen mluvící hlavy ve sdělovacích prostředcích, ale skutečná politika se odehrává mimo světla kamer a blesky fotoaparátů. Naivové si můžou myslet co chtějí.

 • Oto Fait

  Oto Fait

  Před 3 dny

  Naprostý souhlas!

 • ptak

  ptak

  Před 8 dny

  Jak je mozny ze nesedi v lochu?

 • Dr. Dick

  Dr. Dick

  Před 8 dny

  ČR

 • Dr. Dick

  Dr. Dick

  Před 8 dny

  Ten servilní tlustý pán je zřejmě kvůli odběru a lajku schopný úplně všeho.Tolerovat a všem ukázat že zločin a politika jsou naprosto slučitelné tím, že si pozve na kafe mimořádně odporné, prolhané stvoření, jakým je trestně stíhaný Mudr.Rath a všechno mu odkývat, je to nejmenší.

 • iFender Leuchter

  iFender Leuchter

  Před 8 dny

  Koho si pan Xaver zve do studia je jeho vec.Je to jeho porad ,kdyz se vam to nelibi tak se divejte na Drtinovou...Basta!!!

 • Lukáš Vojtek

  Lukáš Vojtek

  Před 6 dny

  Dobře pan Leuchter :D. opravdu trefná odpověd. (y).

 • Oukili Doukili Production

  Oukili Doukili Production

  Před 7 dny

  Přesně tak, mě se to náhodou líbí slyšet i verze lidí jako je Rath, Kajínek atd... Ať si o tom můžu myslet cokoliv.

 • Drahomir Havlicek

  Drahomir Havlicek

  Před 8 dny

  Když kradete miliony, a jste chycen a potrestán, tak je to "nepřízeň osudu"? Tyhle lidé už jsou úplně jiný level.

 • Vaclav Horkel

  Vaclav Horkel

  Před 8 dny

  "Chateau Rath" 🍾🍷

 • Marcel Ka

  Marcel Ka

  Před 8 dny

  Myslel jsem, že Xaver je inteligentní člověk s přehledem. Imigranti nejsou problém? Najděte si projev z parlamentu - potoky krve, pozvěte Tomyho Robinsona, nebo se podívejte na - natočili jsme odvrácenu tvár Bruselu. Pak mluvte.

 • Vaclav Horkel

  Vaclav Horkel

  Před 8 dny

  Clovek nemuze litovat toho co udelal ?!!! Nemuze to zmenit, ale litovat muze...P. Rath !!!

 • Pavel Cerny

  Pavel Cerny

  Před 8 dny

  Xavere, s těmi uprchlíky provokujete... že sem teď nechtějí, to je díky fungujícím sociálním systémům na západ od ČR, především v Německu. Ale přeci nejste tak naivní, abyste věřil, že německý národ unese miliony příchozích čistých konzumentů sociálních dávek. A tak není vyloučeno, že v dohledné době bude český sociální systém bohatší než německý. Co bude potom, je zřejmé.

 • Vasja Vasja

  Vasja Vasja

  Před 7 dny

  Na naivního si jenom hraje.

 • Vojta Hrabánek

  Vojta Hrabánek

  Před 8 dny

  Další zločinec?

 • czechmademan

  czechmademan

  Před 8 dny

  *Primárně měl u Xavera jeden cíl, hrát na strach, strašit Islámem a získat si náklonnost.. tu ale nejsou podprůměrně inteligentní občané ;)*

 • Tomas Janosec

  Tomas Janosec

  Před 8 dny

  Buzerant si dovolí srovnávat jeho situaci s těžkou nemocí. On si za to mohl sám ..... nemoc si člověk nevybere - takže odposlechy které dokazují, že se dopustil trestného činu, když jsou nezákoné tak vlastně on nic neudělal? Chápu prošetření nezákonným odposkechů, ale co udělal je nad slunce jasné.

 • Multidimenzionalni pleja

  Multidimenzionalni pleja

  Před 8 dny

  skvělej člověk

 • Trogir12345 Trogir12345

  Trogir12345 Trogir12345

  Před 8 dny

  vypol som to po 10 minutach co som pocul same sracky

 • Michaela Rašková

  Michaela Rašková

  Před 8 dny

  Zcela zodpovědně se přiznávám, že jsem nebyla schopna koukat s Xaverem na Kajínka, Kalouska a tohoto pána a Babiše. Jinak jej sleduji, ale tohle fakt ne.

Další v pořadí