Xaver Live, host: David Rath

neděle 21:00
#stream #davidrath #xaverlive

Komentáře

 • radekkohoutek

  radekkohoutek

  Před 8 dny

  Zdá se to jako legrace. Ale když si pak uvědomíte, že kvůli takovýmto nokům, kteří všecko rozkradou, musí například 80 letá babička sedět 6 hodin v čekárně, protože chybí peníze na lékaře, sestry, vybavení i léky, tak byste ho klidně s úsměvem a čistým svědomím zamáčkli jak mandelinku.

 • Iva Jensikova

  Iva Jensikova

  Před 14 dny

  Ta politika to je taková špína až z Vás zvracím...

 • Pan Hardy

  Pan Hardy

  Před 19 dny

  Všimli jste si, kolikrát řekne Rath slovo já...samé já, já, já, já.

 • Dalič Valko

  Dalič Valko

  Před 25 dny

  Rath je borec klobouk dolů

 • romanemul1

  romanemul1

  Před měsícem

  nasrath

 • Lukas Moon

  Lukas Moon

  Před měsícem

  V demagogii a překrucováni pravdy je pan Ráth určitě z tech výmečnejších.

 • Zuzana Machálková

  Zuzana Machálková

  Před 11 dny

  Dokonalý manipulátor, nechce se mi věřit, ze nekdo dokáže takhle lhát a ještě byt na sebe pyšný a moderátor ma nervy ze železa, ze to ustál..

 • Soulit 729

  Soulit 729

  Před měsícem

  Ehm... takže Kottovi nasbírali 7 milionů na kampaň do krabice od vína a omyelm jí dali Rathovi? Absurdnější vysvětlení už snad ani nemůže existovat :D Dávat peníze pro politickou stranu do jakékoliv krabice? :D Už jen to je podle mě trestné.

 • Dubster V

  Dubster V

  Před měsícem

  Jak je možný že nesedí ikdyž ho čapli i s ,,vínem,, dodnes nepochopím. U nás se jen vyšetruje ale už neodsuzuje.

 • Jaroslav Váňa

  Jaroslav Váňa

  Před měsícem

  David Rath je politický turista. Byl členem pravicové ODS a pak členem levicové ČSSD. Tím připomíná lidi v ČSSR po roce 1968, když bnyli pomýlení a jeprve nesouhlasili se vtupem vojsK ze SSSR a dalších socialistických států a pak byli najednou proti! David Ráth se ale hájí velmi chytře a schopně.

 • Michael

  Michael

  Před měsícem

  Xavere děkuji za rozhovor. škoda, že ses ho nezeptal na větší detaily ohledně těch jeho zlodějin. Třeba, s kým a za kolik se dohodnul na hacknutí počítačů souborem uconfig.ini, nebo třeba proč nepřestali, když už jim policie zabavila 4 počítače. A co by bylo skvělý taky vědět, kolik si brali Kottovi, nebo ty spřátelený firmy, který si vybrali do úžšího výběru, ale nakonec vědome nevyhrály ve "výběrovým řízení". Ty jeho výmysly o tom, že mohl třeba někdo z policie mimo kameru přehodit miliony za víno, nebo že se takle běžně financují volby... no bavil jsem se. No, co se týče financování pol. stran měli už dávno v devadesátých letech udělat transparentní účty ze zákona. Na druhou stranu obdivuju vytrvalost zloděje zapírat a zapírat. Kdyby byl aspoň trochu chlap, tak by řekl ano, udělal jsem chyby, a šel by si sednout na 6 let, po 3 by ho pustili a mohl to mít za sebou. Ne, je to hajzl, stejně jako jeho fotr, ono to jablko nepadá daleko, že?

 • Petra Pokorna

  Petra Pokorna

  Před měsícem

  je kolega Bohdan volný???.....určitě je to veselá kopa.....

 • Josef Kamjdu

  Josef Kamjdu

  Před měsícem

  Překvapuje mě, co je tu ovcí zde v diskusi, které uvěřili té mafii v justici, policii a v médiích, že je pan MUDr. Rath vinen. Což pak nevidí, co se děje a se dělo? Je to jen hlupáctví, slepota nebo spíše již už darebáctví tolika mých spoluobčanů?

 • Juri YAMAHA ROLAND

  Juri YAMAHA ROLAND

  Před měsícem

  Vynikající rozhovor! Spousta zajímavostí!

 • Skoopy

  Skoopy

  Před měsícem

  8:45

 • bobotrinec

  bobotrinec

  Před měsícem

  To jsou pohadky ale s Burešem ma pravdu-platil si všechny 😂🤪

 • Eva Pavlasova

  Eva Pavlasova

  Před měsícem

  Proč nemůžu najít xaver a abas?

 • Jindřich Mitter

  Jindřich Mitter

  Před měsícem

  Odposlechy. To je hezké poslouchání. Podpora sociální demokracie, to je teda sranda. Je to jako kdybych vykradl banku a tvrdil, že to mám pro nemocnou babičku. A to jak říká, že to dělají všichni je moc hezký. Taky když jsem dostal pětku ve škole tak jsem tvrdil, že pětku měli skoro všichni.

 • Tomas Kadlec

  Tomas Kadlec

  Před měsícem

  7 let a ještě neseděl? ja myslel že už to má za sebou...

 • Jaromir Bergmann

  Jaromir Bergmann

  Před 2 měsíci

  tak pátek sobota se jde volit proti Rathovi

 • Tom Tarmak

  Tom Tarmak

  Před 2 měsíci

  Ja sem nevinej:-)

 • MrTommii77

  MrTommii77

  Před 2 měsíci

  Původně jsem ani nechtěl tento rozhovor vidět, protože pane Ratha nemám rád. Nakonec nelituji a děkuji Xavere za hosta.

 • No Name

  No Name

  Před 2 měsíci

  Netvor

 • Karel Rouen

  Karel Rouen

  Před 2 měsíci

  za justiční mafiány protestují havloidi milion chvilek další z nekonečné řady rozsudků justiční mafie Čtyři obvinění v kauze lihové mafie byli zproštěni obžaloby 16. května 2019 Zdroj: eurozpravy.cz/krimi/257859-ctyri-obvineni-v-kauze-lihove-mafie-byli-zprosteni-obzaloby/ Okresní soud ve Zlíně dnes zprostil čtyři lidi obžaloby z praní špinavých peněz. Přes půl miliardy korun pocházelo podle státního zástupce z nelegálního podnikání skupiny kolem Radka Březiny, hlavního organizátora obchodů s nezdaněným lihem. Obžalovaní byli Březinovi blízcí. Jeho otci Vladimírovi, bývalé manželce Stanislavě a asistentkám Kateřině Míčkové a Kristýně Mazurové hrozilo za legalizaci výnosů z trestné činnosti až osmileté vězení. Všichni vinu odmítli.

 • Roman Kulhanek

  Roman Kulhanek

  Před 2 měsíci

  Pan Rath je nevinný ,to je jasné !!!

 • zago

  zago

  Před 2 měsíci

  Velice zajímavé.

 • Jiří Veselý

  Jiří Veselý

  Před 2 měsíci

  Nějak mám problém tomuto pánovi věřit, neustále mám pocit, že se mu práší od huby.

 • Adam Poštolka

  Adam Poštolka

  Před 2 měsíci

  Xaver dělá rozhovory s Kajínkem, Rathem... ještě aby přišel Langer, Rittig a další. Žumpa a dno kdysi dobrého antimainstreamového novináře.

 • Kominikjiri Vaclavrammus

  Kominikjiri Vaclavrammus

  Před 2 měsíci

  Sedm let a ještě není pravomocně odsouzen? Pak se divíte vy dementi český, že president KLAUS udělil amnestii lidem pronásledovaným více jak 8let neschopnou, všeho schopnou justiční mafii? On totiž to, co řekl v tomto rozhovoru o justici a dalších represivních složkách tohoto dementního státu, řekl naprostou pravdu!!!!

 • Pavel Novak

  Pavel Novak

  Před 2 měsíci

  Spis na H-system mel desetisice stran, tisice poskozenych, vite co to je, to vsecko vyslechnout (nektere lidi treba 5x) procesne zpracovat a poslat statnimu zastupci, kterej to vsecko musi nacist napsat navrh na podani obzaloby, poslat k soudu. Soudce to vsecko musi nastudovat..vsecko...po 5 letech umre, musi prijit novej soudce a zacina se znova...neni to opravdu prdel. Klaus je nejvetsi zlocinec, kterej tenhle stat pripravil o spoustu miliard. Neobhajovat.

 • Peji Peji

  Peji Peji

  Před 2 měsíci

  Názory nemá špatný, škoda že to je nepravomocně odsouzený korupcnik a zájmy společnosti neuprednostnil na svými osobními zájmy.

 • Roman Kirsch

  Roman Kirsch

  Před 2 měsíci

  Pane Veselý, společně s panem Miroslavem Kalouskem je tohle Váš nejodpornější host, přímo reprezentant toho, že pravda už v tomhle tzv. "právním státě" není to, co se opravdu stalo, ale pouze a pouze to, co se dá dokázat. A to je sakra rozdíl! Když už zvete dokonce i pana Ratha a necháte ho tam hodinu vykládat tu snůšku lží a výtrysků žluči plus obžalob všech okolo, tak už si tam můžete rovnou pozvat teroristy nebo nacistické pohrobky. Odporné!

 • MystiX

  MystiX

  Před 2 měsíci

  Pardon, ale jedna věc. Rozporovat věrohodnost policie, státních zástupců a soudců. Pokud bychom jim my obyčejní lidé neměli věřit, tak tím úplně končí systém právního státu a můžeme se vrátit na stromy. A toto už je druhý rozhovor, první byl pan Kájínek, kde se zpochybňuje věrohodnost státních institucí a orgánů. Tady se už skutečně dostáváme na tenký led a vůbec zpochybnění smyslu nějaký stát budovat.

 • Ven Di

  Ven Di

  Před 2 měsíci

  Drzý demagog, co je tak ukecaný, že mu lidi věří a soud před nim klekne. Je to můj kůň do voleb PEU. Pokud bude zvolen europoslancem, padne před nim PEU a celá EU bude skákat, jak On pískne! Stačí jen to, aby Vrchní soud zrušil pravomocného rozhodnuti nižší instance. 🙄 On není o nic horší než většina těch, co jsou stále tam, kde byl On a konají jako On avšak nesedí za katrem za stejné věci, jako On, protože v tom umí chodit líp než On. Jeho hrubou chybou je, že ho chytli s krabicí od vína se "7" a ne s "vodou". Jeho předností ale je, že je neúnavný bojovník za svá lidská práva, v souladu se společně sdilenými evropskými hodnotami v tomto moři hnoje liberálně demokratického společensko politického systému. Být rafinovaným zločincem v Čechách znamená dělat podle zákona. Znamená to dělat neobvyklou korupci za dobré ceny a pak to podle zákona neni korupce. Pak se stanete posledním Mohykánem. A pak i soud ČR je z vás tumpachovej a máte ho tam, kde ho chcete mít. Na lopatě. Tak milé děti, opět zde máte důkaz toho, jak u nás, po r. 1989, zvitězily pravda a láska nad lží a nenávistí. To máte za ty vaše klíče. Že jste je raději nehodily do kanálu. Na druhou stranu dobře. Otevřely se vám stejně příležitosti jako Jemu. Jen musite umět dobře konat tim, že vás nesmi chytit ve stejné anebo podobné věci. To málo pak stačí, abyste byly v klidu a za vodou. A v trvalém orgasmu! Na věčné časy a soudruzi nikdy jinak! Xavere, pomoc, pomož mi prosim! Topím se ve sračkách! Už ani 1 + 1 nejsou 2. Kde to skončí? Som z toho voľako zmëtený! 😳

 • X1500X

  X1500X

  Před 2 měsíci

  Taková vytrvalost a bojovnost se jen tak nevidí.

 • Mirek Dvořák

  Mirek Dvořák

  Před 2 měsíci

  Zklamani z Xavera... toto si pritahnout do studia..

 • Dana Ondraskova

  Dana Ondraskova

  Před 2 měsíci

  Pan Rath je borec ja mu ale věřim ,Muže to tak byt, Babis je horší , po čase se taky dovíte jaky je to darebák

 • Petr J.

  Petr J.

  Před 2 měsíci

  Tak jsem to dokoukal celé a nastala jedna otázka. Je tento pořad pana Xavera nebo pana Rátha !? Pan Xaver se před panem Rathem nezmohl ani na slovo.Doufám,že se s toho poučí a bude více zvažovat koho pozve nebo bude více průbojný .

 • Petr J.

  Petr J.

  Před 2 měsíci

  Pane Xavere Kájinek vám vadil a Ráth vam nevadí ? U kterého je jasné, že spáchal trestní čin. U Kájinka to tak jednoznačné není na rozdíl u pana Rátha, který byl u toho chycen policejnímy orgány a že jich tam bylo 😀. Podle Rátha když mě chytne ochranka v krámě a bude chtít vidět tašku, kterou budu držet a bude v ní drahý parfém za 5 tisíc, tak mohu tvrdit,že mi to tam podstrčila ochranka 😀😀😀 Hold ten člověk ukazuje nato,že naše soudnictví je děravé jako řešeto.Jen dává návod ostatním darebákum, jak to dělat.Jen tak dál budeme na tom hůře než Ukrajina.To neškodím Ukrajině to jsou mé zkušenosti ze správou v Chustu zakarpatská oblast.

 • Pavel Novak

  Pavel Novak

  Před 2 měsíci

  Kajinek je drban a za mrize patri :)

 • Roman Kadeřábek

  Roman Kadeřábek

  Před 2 měsíci

  Xaver podle mě vždycky páří na kompu tetrys:DDD

 • Jan Matěcha

  Jan Matěcha

  Před 2 měsíci

  Jj ,tak takhle funguje tenhle stát ,týpek chycenej s krabicí ....je pěkně vykecanej a osud mu nepřál ,ale tady se z toho dostane .Je tohle normální ? A jejich tady víc ,pohoda a sláva

 • Veronika Markova

  Veronika Markova

  Před 2 měsíci

  Jasne, Rath bere krabici vina v domeni, ze v ni lahev, prichazi domu, otvira krabici, podivuje se nad obnosem penez misto vina, v udivu bere krabici a prinasi na policii s tim, ze byl oklaman a netusi, proc mu nejaky bozsky darce tento obnos predal 😁😁...vize toho, jak by to dopadlo, kdyby ho policie neprekvapila na ulici. Chudinka nevinny Rath😀

 • dub

  dub

  Před 2 měsíci

  znam teda lepsi pohadky

 • MATE.

  MATE.

  Před 2 měsíci

  Xaver neoponuje, nechat je mluvit klidně, ale potřebují protivníka, aby si hosté mohli svůj názor pořádně obhájit.

 • Radek Kubera

  Radek Kubera

  Před 2 měsíci

  "Na rohu ulice, vrah o morálce káže....před vraty věznice se procházejí stráže...: )

 • Pavel Aron

  Pavel Aron

  Před 2 měsíci

  Naši předkové říkali : Drzé čelo lepší než poplužní dvůr. Jo, jo. Ale hezky v tom rozhovoru občas poodkryje jak funguje politika. Jenže my už tak nějak víme.

 • PAN ČECH BAND

  PAN ČECH BAND

  Před 2 měsíci

  V prvním z filmů si žije blaze, v knihovně střeží nejrůznější poklady, když do jeho života vstoupí dobrodružství. Do knihovny se vloupá Hadí bratrstvo a ukradne jednu ze tří částí Kopí osudu. Se spolupracovnicí sledují nepřátele knihovny. Když se spojí tři části Kopí osudu, zmocní se ho vůdce Hadího bratrstva. Flynn je však přemůže a donese kopí do knihovny....Už vím koho bych obsadil do naší knihovny,znalost sítě zločinu Třetí republiky.

 • Jan Kuranda

  Jan Kuranda

  Před 2 měsíci

  Nestačím se divit, co leze z úst tohodle pána.... Ale že by na tom nebylo nic pravdy, to si taky nemyslím.

 • Aleister Crowley

  Aleister Crowley

  Před 2 měsíci

  V mnoha vecech, ohledne soudu, ma pravdu. Je to v CR katastrofa.

 • zendo

  zendo

  Před 2 měsíci

  pozeram ze rath je u vas oblubeny ako u nas dzurinda,,,proste politicka mrtvola

 • Karel Špirk

  Karel Špirk

  Před 2 měsíci

  Xaver se zařadil do dlouhé řady těch, co tomu hajzlovi Rathovi dopřávají prostor v médiích. Místo toho, aby ten gangster dřepěl v kobce přikovanej ke zdi. A to se fakt najdou i idioti, co si myslí, že ta krabice s prachama na něj byla narafičená ((-:

 • Mira Ricka

  Mira Ricka

  Před 2 měsíci

  perfektni host, z lidi, co odkryvaji zakulisi politiky mam vzdycky radosy. Jasne, ze byl jeden z nich. Oni drzi vsichni spolu, z kola ven jde pouze nehodici/prekazejici kus.

 • Olga Bezstarostová

  Olga Bezstarostová

  Před 2 měsíci

  je logické, že se Rath braní, to udělá každý člověk, bohužel má pravdu, tak to opravdu funguje ................kdo si toto neprožil, tak nepochopí...Davide neboj se a mluv!!!

 • neferzilla

  neferzilla

  Před 2 měsíci

  Pořád čekám, kdy pan Xaver bude pokládat otázky diváků jako to dělá u jiných hostů, ale bohužel........

 • ndudman8

  ndudman8

  Před 2 měsíci

  Protože pan dr. Rath asi třikrát zmínil problém "populační expoloze v souvislosti s vysokou porodností", je třeba upozornit na hrubou nepřesnost, kdy paušalizuje všechny třetí země: hodně lidí se stále rodí v Africe, ano , to je problém, ale v Asii už se to lepší, pokud jde o porodnost- Bangladéš má politiku malé rodiny, Čína začně stárnout a "vymírat" jako "Západ". Obecně se tam třeba v Bangladéši populace stále zvyšuje jen díky zvýšování průměrného věku, přičemž ten průměr narůstá díky nižší dětské úmrtnosti- víc jich přežije, proto je jich více, ne že se hodně rodí. Viz zábavná přednáška statistika s názvem Nepanikařte: chdownload.net/item/video-FACK2knC08E.html

 • Mikulas Naghulas

  Mikulas Naghulas

  Před 2 měsíci

  On tenhle lump nesedí? 😒

 • Jan Vávra

  Jan Vávra

  Před 2 měsíci

  Dobrý názory,ve volbách máte můj hlas!

 • romanemul1

  romanemul1

  Před měsícem

  Sousedovi který žije vedle vás by jste nevěřila. Ale ksichtu z TV a hezkýma kecama to jó. Je to politik a vy jste mu u prdele. Politik co zavraždí i půlku vaší rodiny jen aby se dostal k moci.

 • Michael

  Michael

  Před měsícem

  cože? ty vědomě chceš do politiky zloděje?

 • Martin

  Martin

  Před 2 měsíci

  Xavere, ta znělka je hoooodně dobrá.. Gratuluju.. Pecka.

 • Josef Vystrčil

  Josef Vystrčil

  Před 2 měsíci

  Obdivuji Vaši trpělivost milý Xavere, s jakým klidem jste vydržel poslouchat ty nehoráznosti. Příště až budete vybírat hosta, přimlouval bych se za Petra Cibulku. To by alespoň byla nevinná sranda.

 • Olin Plachetka

  Olin Plachetka

  Před 2 měsíci

  Faleš S.R.O

 • Arexis Morau

  Arexis Morau

  Před 2 měsíci

  patří do lochu

 • Libor Prokop

  Libor Prokop

  Před 2 měsíci

  Tak Rath chce čelit invazi muslimů tím, že bude sedět v Bruselu? A islám srovnává s komunismem, ale jeho fotr byl estébák a on sám za prachy soudruhů vystudoval . Ožralý Juncker jistě nečeká, až mu český a velmi samolibý Pepík bude do něčeho žvanit

 • Špátisss

  Špátisss

  Před 2 měsíci

  Mě příjde strašně psychicky špatnej...a vypadá jak kdyby zestárnul o 20 let...ach jo...

 • ndudman8

  ndudman8

  Před 2 měsíci

  Tak za těch 7 let stresů nemohl omládnout a psychicky se zřejmě drží díky nadhledu a humoru, jak může (nic mu ani jiného nezbývá), ale na to, že je ročník 1965 (54 let) vypadá dobře. Tím se ho nezastávám, jen si nejsem jistá, zda by v jeho situaci nemělo být více osob... Jinak dokud někdo není pravomocně odsouzený, pak je třeba ctít presumpci neviny a ne viny, na což někteří posluchači zapomínají, ale nedivím se jim.

 • Jiří Skřivan

  Jiří Skřivan

  Před 2 měsíci

  Uz se tak nesmeje šašek,že jako vždy se vysmímal, jupiiiiiiiii

 • Mrtvej Králík

  Mrtvej Králík

  Před 2 měsíci

  Rozhovor na profesionální úrovni i když bylo vidět že Xavier není ve své kůži ale snažil se to na sobě nenechat znát . Pan Rath si evidentně nepřišel pokecat ale udělat kampaň co od něj nebylo úplně korektní ale proč ne .

 • Jana Nová

  Jana Nová

  Před 2 měsíci

  Musela jsem to vypnout...tak snad příště

 • Tomáš Novák

  Tomáš Novák

  Před 2 měsíci

  Ratha nemam rad, ale s tim islamem mi mluvi z duse.

 • Vladimír Bártek

  Vladimír Bártek

  Před 2 měsíci

  Tak už jen Radovana Krejčíře a Anderse Breivika, a máte to komplet!

 • David Hromas

  David Hromas

  Před 2 měsíci

  David Rath si vyzadune pozornost Okamury. Uvidite, ze za chvilku budou spolu

 • opava56

  opava56

  Před 2 měsíci

  a o tom kde mluví o miliónech a jak si je rozdělí neříká ani slovo...:):)je a vždy byl jen manipulant

 • Elen Turkina

  Elen Turkina

  Před 2 měsíci

  Nejlepší kanál , se smyslem, to už dnes není moc viditelné . Klobuk dole palec hore.

 • pejvlik

  pejvlik

  Před 2 měsíci

  Koukam vzdy na vsechny rozhovory na xtv, ale tento z principu vynecham.

Další v pořadí